Гамак з перероблених пластикових пляшок – Levitate Chill ♻

Раді представити нашу нову, унікальну колекцію гамаків Chill – зроблену з переробленого пластику!

Працюючи над створенням тканини для бюджетної лінійки, ми знайшли фабрику виробляє поліестер з перероблених пластикових пляшок.

Це волокно сплелося в міцну і дихаючу тканину для нашої нової колекції. На етапі розробки стропи відразу вирішили, що вона так само буде складатися з переробленого пластику і те, що вона повинна бути справжнім ременем безпеки. Завдяки особливому жорсткого плетіння вона не боїться тертя і великих навантажень, а її оптимальна ширина розподіляє вагу, не завдаючи шкоди корі дерева.

Було по справжньому цікаво працювати над цим продуктом, і ми дуже раді представити його вам! Він неймовірно міцний і довговічний, а головне повністю складається з перероблених пластикових пляшок.

Ведучи спосіб життя zero waste, ми дуже раді тому, що використані і викинуті пластикові пляшки можуть ще так довго служити, знаходячи нове життя в корисних речах.

Похитуючись в комфортному «Chill» приємно усвідомлювати, що сучасні можливості дозволяють нам скорочувати забруднення і марнотратство ресурсів Планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.